Основні відмінності торгів лісом в електронній системі Прозорро

Система Прозорро почала діяти в Україні починаючи з 2016-го року, але на цьому все тільки почалось. Система поступово покращувалась та над нею постійно працювали.

Починаючи з 2019-го року було прийнято рішень про те, щоб всі серйозні торги лісом проходили також через цей портал. Відповідно, є мінімально допустимий об’єм деревини, починаючи з якого він виставляється на продаж. Мова йде про показник в 150 кубометрів. Ви можете більш детально почитати про це, перейдучи за посиланням www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/prodazh-lisu-kruglyaku-na-ofitsijnomu-majdanchiku-prozorrosale, де є вся відповідна інформація.

Чим унікальний такий тип торгів в системі Прозорро

Важливо зазначити, що для того, щоб взяти участь в торгах мало того, щоб просто зайти на сайт sale.uub.com.ua. Важливо, щоб це був саме акредитований майданчик, до яких відноситься раніше згаданий сайт. Рекомендується віддавати перевагу перевіреним біржам, які можуть гарантувати повну прозорість проведення подібних операцій.

Кожного дня, на даному електронному майданчику реалізуються тисячі кубометрів лісу-кругляку. Важливо зазначити, що до уваги береться ліс зі всієї України. Кожен з користувачів має можливість більш досконально ознайомитися з тим, як проводяться аукціони з продажу лісу, опираючись на існуючу інформацію.

Важливо зазначити, що самих аукціонів на головному сайті УУБ ви не знайдете. Вам потрібно перейти за посиланням, що буде розташоване на банері. Це саме посилання автоматично переведе вас на сайт sale.uub.com.ua.

Як стати переможцем в аукціоні

Гарантувати собі перемогу в аукціону не може ніхто. Але, варто зазначити, що в сучасних умовах продавців подібної сировини не менше ніж покупців. Тому. Варто підходить до процесу підготовки особливо уважно.

Що стосується реалізаторів сировини, то для того, щоб привернути увагу покупця їм рекомендується звертати увагу на такі моменти, як:

  • Сортування товару – потрібно брати до увагу такі критерії, як порода, діаметр, сорт і так далі;
  • Описання – ще один важливий пункт полягає в тому. Яке правильно описувати свій лот. Чим краще буде опис. Тим більше шансів на те, що потенційний покупець зацікавиться в такій пропозиції.

Виходячи з цих двох пунктів, можна зрозуміти, що сам процес реалізації лісу не є таким важким , але потребує затрат по часу.