Продаж необробленого лісу у Рівному на аукціоні Прозорро.Продажі

Сайт «Українська енергетична біржа» запрошує прийняти участь в торгах необробленої деревини в Рівному, Полтаві, Львові та інших населених пунктах держави https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/prodazh-neobroblenoi-derevini-u-rivnomu-na-auktsioni-prozorropro. Нововведення набуло чинності в лютому 2020 року. Нові правила зобов’язують крупнігосподарства продавати свою продукцію через електронну систему торгівлі Prozorro.

Продаж необробленої деревини у місті Рівне — торги на Prozorro.Продаж

З метою усунення корупції та тіньового ринку у сфері зеленого бізнесу ВРУ прийняла Постанову, що регулює продаж усіх видів деревини. Указ № 1178 від 1.02.2020 р. зобов’язує всі величезні підприємства, які займаються заготівлею деревини, продавати свою продукцію за підтримки електронної системи Prozorro.Sales.

Аукціони з продажу лісу в Рівному та інших регіонах держави пропонують своїм учасникам змагатися за лоти, вартість яких починається від 200 тисяч гривень та обсягу 150 кубометрів. Брати участь у таких торгах на платформі «Української енергетичної біржі» дозволяється після реєстрації на веб-сайті sale.ueex.com.ua.

На підставі прийнятої постанови підприємства з доходами, що перевищують 10 мільйонів гривень, зобов’язані продавати деревину свого підприємства на суму 25% через прозору систему продажів Prozorro.

Раніше такий радикальний крок вже зробила Закарпатська область. І сьогодні впровадження через прозору систему торгів здійснюється на території всіх регіонів України. Система дозволяє кожному учаснику бути на рівних правах. Процес можуть контролювати соціальні активісти та представники держави.

До прийняття Постанови № 1178 лісове господарство співпрацювало зі своїми замовниками за прямими контрактами, вартість встановлювалася керівниками самостійно, і, отже, величезна частина грошей надходила в кишені чиновників, а не в держбюджет. Це нововведення допомогло вивести величезну частину ринку з тіні та усунути корупцію. Тепер усі ставки відкриті, і учасники можуть купувати або продавати сировину без хабарів. Сьогодні у вас є можливість реєструвати та розміщувати заявки на виставлені лоти. Якщо у вас виникли запитання, ви можете зв’язатися з експертом, який відповість на всі записання, набравши номер (044) -337-77-65.