Продаж списаних фондів Держрезерву України на електронному майданчику ProZorro.Sale

Ще з початком існування української держави, Кабінет Міністрів створив Державне агентство резерву. Водночас було складено перелік та максимальний обсяг товарів, що входять до цього фонду. Згідно з положенням номер 517 від 2014 року, ця система належить до складу органів виконавчої влади України. Зараз Держрезерв знаходиться під керівництвом Кабміну та Міністра з розвитку економічної, торгівельної та сільськогосподарської сфери.

Одним з важливіших завдань Державного резерву є впровадити державну політику до сфери поповнення та використання матеріальним резервом. У 2015 році почалися нові реформи, які позитивно вплинули на усю систему. Тепер вона зручна, має більш удосконалену систему управління та реорганізацію господарської діяльності.

Переваги продажу та купівлі запасів Державного агентства резервів на Прозорро

Головний офіс державного підприємства Прозорро знаходиться у Києві та має у своєму складі ще 33 державні установи, що розташовуються в різних куточках нашої країни. До них входять:

  • Склади та холодильні камери;
  • Комбінати з виробництва хлібу;
  • Хлібні бази;
  • Нафтопереробні заводи;
  • Науково-дослідний інститут.

Кількість наявної продукції, яка входить до Держрезерву, налічує 70 позицій та майже 4 тисячі різноманітних найменувань продукції для мобілізаційного резерву. До них ввійшли:

  • Продукти першої необхідності та харчування;
  • Нафтові продукти;
  • Пальне;
  • Ресурси для реалізації в промисловому виробництві.

Багато років діяльність та інформація агентства резерву була закритою для звичайних громадян. Але після впровадження нової політики в державі, ця система почала працювати у відкритому режимі та дозволяє громаді спостерігати за нею. Крім того, у реформах вказано, що дозволяється реалізовувати держані активи й на сайті sale.ueex.com.ua/filter/write-off-resources-of-the-government-reserve системи на ProZorro.Продажі. Тому можна сказати, що проведення аукціонів та продаж списаних активів Держрезерву можуть гарно вплинути на економічне становище країни.

Аукціони з продажу активів Держрезерву через сайт  sale.ueex.com.ua

Завдяки таким установам як: Міністерство розвитку економіки, торгівлі ті сільського господарства, Національний Банк, Фонд гарантування вкладів, міжнародні донори, волонтери, громадські активісти, електронній системі «Українська енергетична біржа» вдалося отримати прибуток щонайменше 20 мільярдів гривень. Більша частина усіх зароблених грошей відправляється до державного бюджету України. Електронний майданчик дозволяє реалізовувати майно Державного резерву на аукціонах та продавати його у великих кількостях швидко, надійно та безперешкодно через сайт sale.ueex.com.ua.

Уся інформація щодо Державного агентства резерву знаходяться у відкритому доступі для усіх громадян на майданчику Прозорро. Також за усіма операціями та процедурами в системі спостерігають волонтери, громадські діячі та звичайні користувачі, що гарантує прозорість та чесність усіх аукціонів та торгів. При ситуації, коли до системи потрапляють шахраї та корупціонери, усі люди їх швидко викривають, а біржа позбувається їх та перешкоджає їхній діяльності на сайтах.

Усі громадяни, що хочуть взяти участь в аукціонах з продажу списаних активів, можуть вільно це зробити на торговій біржі «УЕБ». Цілодобова підтримка клієнтів через гарячу лінію, електронну пошту та Телеграм, в повній мірі відповідає на усі виниклі запитання щодо купівлі-продажу майна та роботи на сайті. Якщо користувач не знає як створити аукціон, або стати учасником торгів, він може подивитися детальну інструкцію на YouTube каналі електронного майданчика Прозорро.