Як знайти тендери державних закупівель

Система сучасних державних закупівель створить оптимальні умвои для того, щоб ви могли вирішувати всі цікаві для вас питання та при цьому намагались максимально уважно ставитись до тих чи інших елементів ринку.

Читать далее →

Як вигідно придбати ліс-кругляк на аукціонах Прозорро

В останні роки Прозорро.Продажі стало найкращим майданчиком для торгівлі лісом. Публічні аукціони дозволяють забезпечити рівні умови для всіх учасників, виключають випадки корупції та шахрайства. Саме тому обсяг торгів через акредитовані майданчики Прозорро постійно збільшується, що забезпечує збільшення надходжень до бюджету. Новий порядок торгівлі лісом Наприкінці 2019 року Уряд затвердив експериментальний проект по реалізації лісів для всіх видів громадян та підприємств. […]

Читать далее →

Основні напрямки використання деревини

Дерево – це один з найбільш розповсюджених матеріалів. Воно однаково часто використовується в самих різних напрямках. Більш того, є величезна кількість видів деревини. Даний матеріал може відрізнятись за рівнем щільності, пористості, міцності, вологості та іншими показниками. Всі ці моменти повинні братися до уваги. 

Читать далее →

«Укрзалізниця» оголошує тендер на закупівлю металопрокату

Укрзалізниця продовжує трансформуватися. Найбільших змін зазнала сфера закупівель. Заходи, які впровадили, забезпечили більшу прозорість, та ефективність роботи Укрзалізниці. Цього вже давно чекали від компанії. Позитивних результатів досягли у категорії металопрокату.  З минулого року на цьому вдалося зекономити понад 25 млн. грн. В Україні небагато виробників, які можуть задовольнити великий попит залізниці в металопрокаті. Щоб зменшити очікувану вартість продукції, було проведено […]

Читать далее →

Продаж необробленого лісу у Рівному на аукціоні Прозорро.Продажі

Сайт «Українська енергетична біржа» запрошує прийняти участь в торгах необробленої деревини в Рівному, Полтаві, Львові та інших населених пунктах держави https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/prodazh-neobroblenoi-derevini-u-rivnomu-na-auktsioni-prozorropro. Нововведення набуло чинності в лютому 2020 року. Нові правила зобов’язують крупнігосподарства продавати свою продукцію через електронну систему торгівлі Prozorro. Продаж необробленої деревини у місті Рівне — торги на Prozorro.Продаж З метою усунення корупції та тіньового ринку у сфері зеленого […]

Читать далее →

Газовые баллоны, столики

Люди очень любят правильно приготовленную и вкусную пищу. Особенно это касается мяса и овощей. Некоторые предпочитают стейки с кровью, средней прожарки или, наоборот, с поджаренной хрустящей корочкой. Это касается и овощей, приготовленных на огне. Но о какой жарке может идти речь, если в быту нет гриля. Гриль необходимый аксессуар на любой кухне для приготовления мяса и овощей.

Читать далее →

Рекомендации по выбору современной кухни

Выбор современной кухни – это очень сложная задача и решить ее под силу не каждому покупателю. Когда речь заходит о людях, которые в этом разбираются, то больших проблем с поиском подходящей кухни не возникает. Но, если говорить о людях без должного опыта и познаний в этой области, то здесь появляются вопросы.

Читать далее →

Проведение операций в Украине

Сложные хирургические манипуляции могут стать тем самым фактором, который играет принципиально важную роль в лечении пациента. Следовательно, важно относиться к данной категории более внимательно, чтобы вы в итоге могли получить оптимальный результат.

Читать далее →

Как правильно подбирать запчасти для дисковых борон

Дисковая борона – это одна из распространенных категорий агропромышленной техники. Подобное оборудование отличается тем, что ему можно найти применение в самых разных направлениях. Основная задача дисковых борон – это обработка почвы для посадки урожая. Как показывает практика – это одна из наиболее эффективных систем на сегодняшний день. Подбирая дисковые бороны, важно предварительно учитывать сферу их применения и фактор поломок. Ломается […]

Читать далее →

Продаж списаних фондів Держрезерву України на електронному майданчику ProZorro.Sale

Ще з початком існування української держави, Кабінет Міністрів створив Державне агентство резерву. Водночас було складено перелік та максимальний обсяг товарів, що входять до цього фонду. Згідно з положенням номер 517 від 2014 року, ця система належить до складу органів виконавчої влади України. Зараз Держрезерв знаходиться під керівництвом Кабміну та Міністра з розвитку економічної, торгівельної та сільськогосподарської сфери.

Читать далее →